Нижньосірогозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Творча група

Члени творчої групи у 20011 - 2012 навчальному році:

1. Пантелей Г. Г. –керівник творчої групи, вчитель біології;
2.Петрова Т.В.- вчитель математики;
3. Леміх Т.І. – вчитель математики;
4 Кичук Л.В.-вчитель англійської мови;
5.Пендак Л.С. – вчитель географії;
6.Ситніцька м.В. – вчитель фізики;
7.Білоус І.О. – практичний психолог;
8.Дежкіна О.В.-вчитель історії.

Науково – методична проблема творчої групи

на 2011–2012 навчальний рік.

„Інтерактивні засоби навчання в контексті інтегрованого навчання як один з аспектів   мобільності педагогів.”

Завдання творчої групи на 2011 -2012 н.р.:

1.Продовжити роботу експериментальної кваліметричної творчої лабораторії вчителів по проведенню інтегрованих
. Уроків- тренінгів;
. Уроків- проектів;
. Уроків- досліджень.
з використанням   інтерактивних технологій через систему
Internet з метою:
. Формування інформаційної культури вчителів та учнів;
. Розвитку життєвої компетентності учнів;
. Виховання елементів відповідальності молодої людини за своє майбутнє, за можливість досягнення життєвого успіху.

2.Провести серію відкритих   інтегрованих   уроків – методичний вернісаж за проектом” Екологічне виховання та здоров”язберігоючі компетентності школярів як індикатор здоро”я і благополуччя „

3.Випустити „ Методичний вісник”-„ Школа нового покоління” з описом перспективного педагогічного досвіду з науково- методичної проблеми творчої групи.

4.Створити виставку наочних посібників  вчителів творчої групи                „ Інтерактивні засоби навчання в контексті інтегрованого навчання”.

5.Створити електронні педагогічні карти, де відобразити   педагогічні надбання та результати діяльності вчителів творчої групи.

6.Створити електронну базу данних вчителів творчої групи                          „ Ефективний педагогічний досвід”.

7.Презентацію    проекту „ Творча група” продемонструвати на засіданні   педагогічної ради Нижньосірогозької ЗОШ 1-111 ступенів.

План  роботи  творчої групи

№п\п
   Вивчення ідей П.Д.
Моделювання і вирощування досвіду
Аналіз результативності і пропаганди
Дата проведення

Засідання № 1

1.
а) вивчення методичної   і педагогічної літератури членами творчої групи;            б)Вивчення ідей перспективного досвіду.

Література:
„Інтегральний технологічний   підхід в освіті”. Управління школою”.-2010.-№32,с.7
„Реалізація регіональної програми „Обдаровані діти”. Шкільному психологу.-2011.-№6,с.20.
Дидактичний менеджмент
До 02.09.

2.
День педагогічної майстерності Пантелей Г.Г. а)„Тренінгові технології в контексті інтегрованого навчання в процесі викладання біології”

б)Сучасний інтегрований     урок-тренінг      11-А кл.               С-У.Тема.”Роль генотипу та умов середовища у розвитку та прояві ознак.”

„Навчання і виховання успіхом”. Шкільному психологу.2011.-№4,
„Я обираю тренінг”.Шкільному психологу.-2011.-№8,.34
„Практичні поради вчителеві щодо проведення різних видів занять”.Завуч.Усе для роботи.-2010.-№21,с.16.

Школа педагогічного досвіду

Урок-тренінг

жовтень

3.
З досвіду роботи вчителя географії Пендак Л.С..”Проектні технології на уроках географії”.

„Проектні технології в методичній роботі”. Завуч.Усе для роботи,-2010.-№21,с.4
Скарбничка досвіду

листопад

Засідання № 2

1.
День   педагогічної майстерності вчителя математики Петрової Т.В. з питання” Активізація   навчаня математики в старших класах шляхом реалізації принципів та ідей   співробітництва”.
 „Здоров”язберігаючи технології в роботі вчителя математики”. Математика в школах України.-2011.-№ 16-18,с.12.

Науково-методична конференція

січень

2.
З досвіду роботи вчителя математики Леміх Т.І. „Розвиток життєвих компетенцій   шляхом впровадження елементів історизму”.
„ Математика і поезія про природу”\\Математика.-
2008.-№5.

Пам”тка,методичні рекомендації
січень

3
Творчий звіт педагогічної майстерності Дежкіної О.В.- учителя історії „ Формування логічного та критичного мислення на уроках історії”
„ Юридична відповідальність за охорону природи”\\.Історія.-№4.-2008

Салон педагогічних ідей

лютий

4.
Творчий звіт вчителя англійської мови Кичук   Л.В.   ” Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови за допомогою гри”
„ Ігрова діяльність як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів”.\\Вивчаємо українську мову та літературу.-2011.-№22-24,с.10.
Лабораторія   досвіду
лютий

Засідання № 3.

1.
Творчі наробки вчителя фізики вчителя фізики Ситніцької М. В.- „ Розвиток  дивергентного мисленя на уроках фізики, інформатики.
„ Використання комп”ютерних технологій в курсі фізики.\\Фізика.-№2,2008.

Естафета педагогічних знахідок

березень

2.
Методичні рекомендації практичного психолога Білоус І.О.           „Тренінг „ Арт - терапія в процесі консультування”

Використання символдрами й арт-терапії в коригувальній роботі з подолання дитячих страхів у консультативній практиці”.\\Шкільному психологу.Усе для роботи.-2011.-№8.
Пам”ятки

квітень

3.
Презентація ідей „Творча група”

Сходинки педагогічного олімпу
„ Форум-театр. Інтерактивна техніка групової роботи.”\\ Шкільному психологу. Усе для роботи.-2011.-№2,с.21.
Салон педагогічних ідей
квітень

1.
Урок-тренінг.С-У.” Екосистема-самостійний рівень організлютийації живої природи і результат   спільного історичного розвитку”